| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce merge culoarea rosu?

Răspuns Câştigător
| samur1 a răspuns:

cu alb...hai DINAMO!

13 răspunsuri:
| Mo a răspuns:

negru alb galben

| alessandra a răspuns:

Daca vrei o combinatie care sa te scoata din anonimat incearca la o rochie rosie sa porti pantofi verzi.Cu siguranta nu vei trece neobservata, mai ales daca ai si niste accesorii pe masura.De asemenea combinatia rosu-alb mi se pare foarte chic.

| crisa a răspuns:

Cu trenulhee hee
fiind o culoare puternica, rosul va fi ascociat cu niste culori mai blande, mai calde (alb, vernil, galben, etc).
dintre culorile "tari", rosul merge doar cu negru.

| jolie_3446 a răspuns:

merge bine si cu gri!

| sandi a răspuns:

cu negru. cu albastru marin.

| unuzero a răspuns:

Cu albastruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rosu merge foarte bine cu negru, alb, gri, galben, portocaliu. nu merge deloc cu verde, cum zicea alessandra rochie rosie si pantofi verzi.doar maghiari poarta asa combinatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culoarea rosie merge cu portocaliu verde maroniu[kaki] negru galben

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu spermiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alb este culoare calda? Din cate am inteles eu de la profa mea de desen este culoare rece. (zapada=frig=rece)

| iulia_8542 a răspuns:

Alb nu este culoarelaughing este nonculoare! la fel ca si negru happy

| ioana08 a răspuns:

Pai fiind una din culoriile mele preferate...de obicei o asortez ori cu galben, alb, negru (nonculori), apoy cu un gri sau albastru

| denisa_5286 a răspuns:

hee hee cu negru...arata foarte bine. dar si cu alb...cu culorile neutre atat. dar poate arata bine si cu altele...inkearca.depinde de gussturii:*