| Kimy_8371 a întrebat:

Cu ce pot asorta niste skateri? Adica cu ce sa ma imbrac, daca vreau sa-i port? Cu ce ar arata cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna! Merge cu blugi/pantaloni mulalati si cu bluze/hanorace lejere sau cu haine largi.Sau pantaloni scurti si niste tricouri cu marime mai mare decat cea obisnuita(pe care o porti tu).Sau niste colanti(peste care poti pune,daca vrei o fusta foarte scurta) si o bluza mai sport,un pic larga.
Nu uita si de acesorii:curele, bandane, inele etc. Uite aici un exemplu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca te-am ajutat:*

3 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Cu genul de haine din magazine ca U-MAN, daca nu il ai in oras ii gasesti online pe www.u-man.ro, dai la shop, sau BMX Magazine. www.bmxmagazin.ro/

| shtephan a răspuns:

Blugi skinny, dar si cu baza joasa.winking. Restu te descurci (tricou, hanorac, geaca scurta cu bata etc.)

| Bea_7286 a răspuns:

Buna! Poti sa iti iei skaterii cu o pereche de blugi skinny si cu un tricou. Iar daca e racoare poti sa iti iei o geaca de trening deasupra, dar sa se asorteze. Intra daca nu pe google la imagini si scrie skateri. Acolo este o poza care te poate ajuta. Sper sa o gasesti! Sper ca te-am ajutat!