| L0ve a întrebat:

Cu ce pot purta o fusta cu volane(neagra)?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Cu niste tenisi colorati, nu din aia intalti, ci medii (sau niste cizme de vara din dantela)si un maieu mai simplu, dar dragut, pe corp, lantisoare mai multe, si 1-2 inele.

11 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Cu un top alb simplu si niste platforme happy

| Trufa_7676 a răspuns:

Maieu alb, camasa alba [bagate-n fusta] + vesta/ sacou [ de preferat poti incerca un sacou cu imprimeu floral].
In picioare poti incerca sandale/balerini sau sandale cu platforma ortopedica [albe/crem sau cu imprimeu asemanator sacoului].
Cat despre geanta...aici ai multe variante, eu iti recomand : http://shopzone.co.ro/womens/bags/3669/Cropp-Town-gri-geant-de-m-n [am si eu asa si merge cu blugi, fuste. orice]

| Lary_2950 a răspuns:

Tricou lasat pe un umar si o pereche de pantofi inalti

| 1992 a răspuns:

Maiou,camasuta,tricou,corset happy merge cu orice

| Guster a răspuns:

Cu bijuterii adecvate :) http://www.breslo.ro/Shop/guster

| vader a răspuns:

Cu un fund pe masura.

| Andra_2494 a răspuns:

Cu ciorapi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un maieu bej, alb si chair ar merge maieul sa fie cu volane.

| alexandra_5507 a răspuns:

Cu o camasa neagra decoltata si stransa.

| paulina12 a răspuns:

Cu un maieu mai stramt sau cu un top deschis la culoare pentru. ca se asorteaza si merg bine imrpeuna

| irinaaa21 a răspuns:

Un maieu mulat, de preferat sa fie simplu