| fluturas_9331 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat, pot purta la o nunta o tinuta office compusa din fusta in talie cu bretele si o camasa cu volane? Multumsc mult!happy

Răspuns Câştigător
| LexieG a răspuns:

Cu siguranta! Este o tinuta eleganta care iti scoate in evidenta talia, si care te va face sa par plina de incredere in tine. Funda?

7 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Buna, tinuta office la nunta? Din pacate nu este cea mai fericita alegere! Ai putea sa pastrezi camasa si sa pui o fusta deosebita sau sa cumperi o rochita, daca bugetul nu-ti permite poti apela la little black dress! www.RochiiRochitesiFustite.ro

| isis5001 a răspuns:

Nu este rea tinuta, dar nici perfecta pentru o nunta, daca schimbi fusta e ok, camasa merge. Dar ai putea sa incerci altceva daca ai de ales.

| kurinkita a răspuns:

Dap. Multe prietene de ale mele cu care am fost la diferite nunti au preferat o asemenea vestimentatie fiindca li s-a parut mai lejera si mai eleganta.

| CNicoleta a răspuns:

Sincer, nu te-as sfatui...o tinuta office(nici gand), dar daca tot vrei sa te imbraci office, incearca o fusta fara bretele si o camasa (poti sa incerci una fara maneci), la piept cu cateva volane si un sacou. Sper sa te ajutehappy.

| Khushi a răspuns:

Eu una as purta. happy

| fluturas_9331 explică:

Multumesc mult fetelor, daca se putea toate primeati funda

| johnas a răspuns:

Da o sa iti stea foarte bine la o nunta in aceasta tinuta si o sa fi foarte sexi si atragatoare.