| sangggaag338774 a întrebat:

Cu ce pot scoate petele de pe o geanta roşie? S-a murdarit de la blugi

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu putina vata si cu crema de maini, din aia cu glicerina sau de galbenele... orice.

| pisicuta123456789 a răspuns:

Este din piele (imitatie) sau ce material? daca este din piele intoarsa sau
(imitatie) incearca cu vanish, crema de maini sa pui un pic de vanish sau cel mai bine este sa incerci pe o zona mai ferita sau o geanta mai veche din acelasi material sa vezi daca se comporta ok materialul. Succes!

| ʎpooɯ a răspuns:

Incearca cu spirt medicinal.