| fender92 a întrebat:

Mi-am murdarit blugii cu lantul de la bicicleta. cu ce pot scoate petele?

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
Iti recomand cu incredere Venish pentru petehappy.am avut i eu o problema asemanatoare.am bagat la masina de spalat pantaloni negri, si pijamaua mea preferata mov. cand le-am scos, cea mov avea multe pete negre.am mai spalat-o odata, si tot nu sa luat.am crezut ca o voi arunca.eram asa trista,si bunica mea,mi-a cumparat Venish, si au iesit toate petele, iar acum e ca noualove struck.
te pup

1 răspuns:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
Iti recomand cu incredere Venish pentru petehappy.am avut i eu o problema asemanatoare.am bagat la masina de spalat pantaloni negri, si pijamaua mea preferata mov. cand le-am scos, cea mov avea multe pete negre.am mai spalat-o odata, si tot nu sa luat.am crezut ca o voi arunca.eram asa trista,si bunica mea,mi-a cumparat Venish, si au iesit toate petele, iar acum e ca noualove struck.Venish scoate orice pata
te pup