| MamaOmida69 a întrebat:

Cu ce poti asorta cel mai bine niste blugi albastri inchis mai stramti?

8 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Cu orice. Totusi incearca sa nu fii prea colorata.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Cu o camasa alba sau bej, pe care sa o bagi in pantaloni si eventual o curelusa mica si asortata in jurul taliei.
Ca si accesorii poti purta un inel cu diamant mic si modest si un lantisor simplu de argint cu ceva ( orice) atarnat de el. [Dar sa nu fie foarte lung dar nici scurt, cam pana la scobitura sanilor.]
Si in picioare sandale sau opincute.happy

| AllysaDeea a răspuns:

Depinde pentru ce sa presupunem ca pentru scoala :cu niste botine albe sau negre gen http://www.google.com/......tp?/imgres si un cardigan bleu, desigur ca si cu, camasha alba ( la care poti atasa o curea bleu de genu asta http://www.google.com/......tp?/imgres
sper ca te-am ajutat plizz fundita

| Jane a răspuns:

Blugii se potrivesc cu absolut orice, deci ii poti asorta cu ce vrei tu. Daca sunt stramti, ar fi dragut sa ii porti cu un tricou mai larg (sau cu o bluza pe un umar) si sa iti alegi tu niste accesorii care iti plac. Sper ca te-am ajutat!

| WeaponGirl a răspuns:

Pai depinde de stilul tau si de locul unde vrei sa pleci...blugii merg la orice,de exemplu ai putea sa-i iei la o camasa (eu prefer neagra) si niste tocuri... sau la adidasi josi (albi,negri), un maieu alb si o geaca de piele neagra, ai putea sa-i combini cu multewinking

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Cu o camasa sau un tricou pe culoarea ta favorita love struck si pantofii sa fie culoarea tricoului sau niste patofi cu toc pe alb sau niste balerini

| Miruniky a răspuns:

Pai un maiou alb, o vesta chic, o palarie frumoasa neagra si niste adidasi.