| inger02 a întrebat:

astazi ies prin oras cu fetele. si nu stiu cum sa ma imbrac. deci am 2 perechi de blugi care imi plac, si nu stiu pe care sa-i aleg. voi ce ziceti blugi negri stramti pe corp sau blugi albastri?
dc negri? dc albastri? funda! si restul voturi!
care se poarta mai mult negri sau albastri?

Răspuns Câştigător
| Ioanaa28 a răspuns:

Ia`i pe cei albastri daca ai o geaca stransa pe corp neagra[sau inchisa la culoare]
Si pe cei negri daca ai o geaca deschisa la culoare.:X

Ambele imbracaminti merg cu cizme luungi sau bocancei love struck
Din cate am observat anul asta se poarta blugii. Nu conteaza culoarea.dar vad ca cei mai populari sunt negrihappy

2 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Eu i-as alege pe cei albastrii.

| mya2o1o a răspuns:

Negri daca te iei dupa anotimp. In plus, asa mai atragi si tu vreun baiat daca tot zici ca sunt stramtiwinking