| IoanaIo a întrebat:

Cu ce poţi purta un papion? ( înafară de cămaşă )
Apropo sunt fată. :3

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Nu prea ai cu ce sa-l asortezi ..am si eu un papion negru( sunt fata big grin ) si nu prea am cu ce sa-l port decat cu camasa. Am mai vazut la alte fete ca se mai poarta cu unele tricouri insa nu arata bine sad.

| IoanaIo explică (pentru Konata):

Mulţam fain pentru răspuns :3

| Konata a răspuns (pentru IoanaIo):

Cu placere happy.

8 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ar merge cu un sacou şi un pulover cu guler, depinde de stilul fiecăruia şi culorile predminante!
Albul s-ar potrivi cu un papion negru şi un sacou negru sper gri!
O seară frumoasă!

| Kasia a răspuns:

Papionul poate fi purtat doar la un obiect vestimentar cu guler: camasa, tricou polo si rochie cu guler.
si eu port papioane si imi vine sa mor cand le vad pe unele purtand papion direct pe piele si cu un tricou decoltat.deci orice are guler(nu ma refer la pulovere pe gat sau helanci si la guler ca de camasa)poate fi asortat cu un papion.big grin

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

In afara de camasa nu stiu dar cu o bluza ai putea incerca gulesase :http://www.google.ro/......tp?/imgres

| GGUESS a răspuns:

Se poarta la ce doresti, si pe gatul gol laughing

| Xennofull a răspuns:

Sa-l pui la o helanca subtire.

| GoldVali a răspuns:

Doar la o rochita cu guleras si la camasa sau bluza cu guleras. atat.