| missoriginalitate a întrebat:

Cu ce sa asortez o pereche de cizme de vara cu gauri, de culoare verde eu m-am gandit cu o fusta cu imprimeuri florale si un tricou bagat in fusta, cercei verzi, si o floare in par ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Fusta cu imprimeuri florale si mai pui si floare in par? mai bine fara floare, ok? in rest e bine. si tricoul sa fie intr-o singura nuanta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da. Dar maieul ar fi bine sa fie verde sau alb. La floare, mai bine renunti, nu vrei sa fi confundata c-o gradina nu?

| ealextpu a răspuns:

Cu verdele merge foarte bine griul. Uite si late culori pentru cizme de vara ca sa le poti asorta la orice: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| AleWhatever a răspuns:

E ok, tricoul sa fie alb, cerceii sa nu fie foarteee luingi si floarea... eu zic ca mai bine ai socate-o. (:

| Bijuterii1 a răspuns:

Aici gasesti cercei verzi ce ar putea sa mearga: http://www.ibijuterii.ro/catalogsearch/result/?q=verzi