| faaalyoana a întrebat:

Credeti ca cercei rotunzi din aur rasuciti sunt destinati doar doamnelor de culoare?

Am vazut la bijuterii ca si acum se mai vand aceste modele la cercei. Iar mie imi place aurul, si m-am gandit sa-mi cump si eu o pereche, am probat si-mi sta misto...

Voi ce parere aveti fetele? Se mai poarta, ati mai vazut la fete?

Răspuns Câştigător
| corinusdeplus a răspuns:

Nu trebuie sa se poarte la alte fete sau sa placa altora.E de ajuns sa-ti placa tie si sa te simti tu frumoasa cu ei pentru ca cine te place, te va placea oricum...

| faaalyoana explică (pentru corinusdeplus):

Ms...la cine am zis din prietene mi-au zis raspikt ca nu mi se potrivesc deoarece eu am parul inchis la culoare si ondulat-cret, si sigur voi arata k o tigank sad...is indecisa

| corinusdeplus a răspuns (pentru faaalyoana):

Sigur prietenele tale nu sunt doar invidioase? Fc cum crezi tu ca este mai bine.

8 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Cerceii niciodata nu or sa fie la moda, in sensul sa existe tendinte in a se purta un model de cercei, etc.

Iti plac? Cumpara`i si sa-i porti sanatoasa :*

| faaalyoana explică (pentru deutSa):

Ms...la cine am zis din prietene mi-au zis raspikt ca nu mi se potrivesc deoarece eu am parul inchis la culoare si ondulat-cret, si sigur voi arata k o tigank sad

| deutSa a răspuns (pentru faaalyoana):

Ce?!?!?!?! Doamne fereste. Cerceii din aur nu sunt pentru un anume tip de oameni! Daca iti plac cumpara`i si nu mai asculta in gura lumii!

| dragos9234 a răspuns:

Nu sunt fata, dar sa stii ca nu numai cei colorati ii pot purta, daca iti sta bine i-ai.

| xCrinax a răspuns:

Eu iubesc cerceii rotunzi si mari...cat mai mari chiar. Daca tie iti plac, cumpara-i. Sunt super tari. Nu ii poarta numai femeile de culoare, pot sa-ti garantez eu. Toate cele bune!

| xxlAndreealxx a răspuns:

Consider ca ii poti cumpara..nu stiu daca sunt la moda sau nu dar daca tie iti plac nu mai conteaza happy