| mardeamor a întrebat:

Cu ce sa ma dau la mare cand stau in costum de baie sa nu se mai vada vergeturile? ceva nume de produse.autobronzante bune sau fond de ten.sunt disperata va rog ajutati-maacrying

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Lotiune autobronzanta Hegron Summertime http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=104

| florin_6931 a răspuns:

Ciao, numele meu este Florinam 20 ani si am un sfat pentru tine, nare rost sa te iei dupa gura lumi ptr.ca s-ar putea sa regreti, mai bine du-te la doctorul tau de familie si sunt sigur ca el te va ajuta, asa e cel mai bine, ciao te pup.