| mardeamor a întrebat:

Cu ce sa ma dau la mare cand stau in costum de baie sa nu se mai vada vergeturile? ceva nume de produse.autobronzante bune sau fond de ten.sunt disperata va rog ajutati-macrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Ulei de masline maseaza-te si in scurt timp se vor diminua!

| Derye a răspuns:

Cu parere de rau iti zic ca esti mai mult decat disperata. Disperarea ta a degenerat in pierdere de materie cenusie.

Din cate vad in avatarul tau esti foarte frumoasa, si nu vad cum de un mic inconvenient sa te aduca la disperare. Cred ca nici macar nu stii sensul cuvantului. As fii sarit peste intrebarea ta daca nu ai fii adaugat acel cuvant.
Mai mult bafta data viitoare.