| afrodita3333 a întrebat:

Cu ce sa ma dau pe piele ca sa ma prinda soarele mai repede?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pielea trebuie protejată împotriva razelor nocive ale soarelui, îmbătrânește prematur, aplică pe toată suprafața expusă cremă fotoprotectoare, factorul cel mai ridicat, 50+.
Vei avea un bronz uniform, de durată și sănătos. Respectă orele de expunere la soare, hidratare.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cu ulei pentru bronzat. Găsești la farmacii, cred.

| SabinaRsT a răspuns:

Cu ulei, cel de la Nivea este foarte bun si costa in jur de 20 de lei.

| zurick a răspuns:

Cu ulei pentru bronzat.

| drogh a răspuns:

Poţi să te dai cu ulei de măsline sau cu Garnier.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Pai ca sa nu iti arzi pielea si sa ai parte de un bronz frumos si uniform iti recomand un ulei bronzant de la marca Gerovital.

| LuFacs a răspuns:

Gerovital Sun-Ulei bronzant

| Lioиeѕѕ a răspuns:

E bine sa te duci la mare: piaturile de pa creeaza un efect de ' lentila'. si astfel te bronzezi mai repede!

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Cu ulei de masline