| XxBellaThornexX a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac atunci cand incepem scoala? As vrea sa fie ceva cat mai simplu...
P.S.nu vreau sa ies in evidenta fatat de celilalti colegi.

fundita:*

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O cămașă albă, un sacou pe deasupra, o pereche de blugi și balerini.
Este o ținută decentă, perfectă pentru prima zi de școală.
Succes!

| Bailey a răspuns:

Niste blugi negri stamti cu o camasa alba cu o vesta neagra si niste balerini albi. funda :*

| EmaEmax a răspuns:

Buna! Uite aici o idee draguta:blugi skinny albastri, tricou cu imprimeu, tenesi sau balerini si daca este mai frig un cardigan sau un hanorac iar ca accesorii poti purta un ceas colorat sau un lantisor simplu. wave Fundita? puppy dog eyes

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Buna.
Niste bulgi, o bluzita simpla, si o geaca de blugi. happy

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna! Pai daca nu ai uniforma poti sa-ti cumperi o pereche de blugi simpli o bluza draguta niste tenesti/ adidasi.
Pa, pa

| Ancutza12 a răspuns:

Blugi, camasa si niste balerini.

| rocky98 a răspuns:

Buna pai poti sa te imbraci cu niste blugi sau o fustita cum vrei tu, o bluza comoda dar destul de chic si pantofi care sa se asorteza cu celalalte culori (culorile sa fie ceva mai retras cum ar fi u alb cu albastru nu rosu cu galben ) sper ca te-am ajutat.