| mejojo a întrebat:

Bunakiss, as vrea si eu niste saitu`ri cu poze cu imbracaminte ceva mai special dar cu blugi si cu sacou gen asa. vreau si eu o informatie cum sa ma imbrac lunii:-d cand incepem scoala. Cea cu cele mai faine dau fundakiss ajutati-ma va rogg:-s. Multumescc >fetelorrrbig grin

Răspuns Câştigător
| sarakhan a răspuns:

Paiiii ce sa zic scrii si tu pe google http://www.starshiners.ro/ si gata

4 răspunsuri:
| lkxxx09 a răspuns:

Www.asos.com sper la funda
site-u asta e belea :P

| Dacanueuatuncicine a răspuns:

Pai o pereche de blugi, de care ai tu.

o camasa, sau o bluzita asa mai elegantabig grin, chiar si un tricou depinde c timp va fi

| Bianca21 a răspuns:

Pai de obicei pe http://www.starshiners.ro/ cauti la sacouri si din cate mi se pare iti arata si niste blugi

| Miasan a răspuns:

Miniprix.ro hainele sunt de calitate si chiar accesibilebig grin

in prima zi si prima impresie nu? blugi cat mai simpli un tricou sau o camasa poti purta accesori gen curele colorate si daca e mai frigut e bineprimita o geaca o esarfa infasurata la gat. important e sa te simti tu bine si sa-ti placa cum arati.Succes la scoala:*