| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la patinoar?

Răspuns Câştigător
| CiocolataCalda a răspuns:

Pai depinde ce stil ai dori sa adopti si cat de mult vrei sa atragi atentia. Daca ai propriile tale patine (dar din material) ai putea sa-ti iei o fustita pana la genunchi mai larga, cu niste dressuri pe desesubt. Ca top, poti sa-ti iei un tricou si deasupra lui un cardigan. Optional poti sa adaugi si niste jambiere.
Daca vrei sa adopti stilul clasic, pune-ti o pereche de blugi, un tricou si un cardigan / puloveras si esti gata! happy Succes si ai grija sa nu cazi! laughing