| anonima_2498 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac pentru patinoar/? dar sa ma machiez? FUNDITA!

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sa o luam logic...patinajul e un sport, deci te imbraci cat mai sportiv(chiar si trening). Machiajul, daca vrei neaparat, sa fie cat mai natural(poate doar putin rimel si un gloss).

| Tourniquet a răspuns:

Jeansi skinny gri sau albi, o bluza gri [daca ai jeansi albi] si alba daca ai jeansi gri. Machiaj - fard alb sau gri [depinde ce jeansi ai pe tine], rimel si un gloss.
Jeansi skinny albastru inchis si o bluza bleu. Machiaj - fard bleu, rimel si gloss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-o luam logic:machiajul trebuie sa fie cat mai simplu putem sa ne dam cu un luciu de buze, un glos si cu putin fard imbracamintea nu trebuie sa fie neaparat sport, dar lejer deoarece trebuie sa poti sa te misti trebuie neaparat frumos si colorat. va multumesc