| irinuk11 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la ziua mea.Cu fusta sau cu blugi? Am picioarele mai groase si soldurile late. Ziua mi-o fac acasa big grin

Răspuns Câştigător
| dedairis a răspuns:

Buna Irinuk11,
Eu zic ca fusta e potrivita daca te avantajeaza( o fusta mai larga cu o bluza in acelasi ton) dar nici foarte largi sa te faca prea lata. happy

Sa te distrezi si sa te simti bine indiferent de cum esti imbracata.
La multi ani!

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Tinand cont ca este ziua ta, tu vei fi in centrul atentiei, tu trebuie sa fii regina fiestei happy, imbracate in ce te simti tu mai bine, mai frumoasa si mai stapana pe tine. intr-o fustita ar fi ideal, dar daca nu te simti bine opteaza pentru blugi si alege-ti o bluzica frumoasa.
la multi ani fericit! kiss

| Ana a răspuns:

Eu zic sa te imbraci in niste blugi mai mulati, si o bluzita dar nu lunga ca o sa se vada soldurile si mai mariwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelu a răspuns:

Parerea mea e sa te imbraci cat de cat elegant [o fustita pana la genunchi e potrivita] ca o sa ai invitati prieteni si nu ai de ce sa te thinking rusinezi[sau sa te simti prost ca o sa te vorbeasca pe la spate din cauza staturii care o ai] prietenii adevarati te accepta asa cum esti, pana la urma nimeni nu-i perfectwinking

La multi ani si distractie placuta
[pe. s] Sa imi povestesti si mie pe privat cum a fost big grin

| irinuk11 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri si pentru uraribig grin... Utzuman2006 asa am sa ma imbracwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o fusta mai larga, asa nu se vad soldurilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi si o bluzita mai lunga si larga, sa iti ascunda soldurile. poti alege una cu decolteul mai larg, ochii baietilor se vor indrepta in spre sani si asa o sa le sucesti mintile. of, tineretea asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa te imbraci cu ce vrei, dar sa fie foarte comod ca sa te poti distrabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, eu zic ca sa te imbraci cum iti place si sa te simti binebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei niste blugi mai largi sau cu tur ca te va avantaja si cu o bluzita jri larga da nici asa mult.happy

| Amelia87 a răspuns:

Fusta!

La multi ani!

| utzuman2006 a răspuns:

Ai citit povestea lui Hans Christian Anderseen : " Hainele Imparatului "...
Asa sa te imbraci...laughing

| AprilSundayMorning a răspuns:

Imbraca-te cu ce ti-e mai comod eu asi zice blugihappy