| alecsasweet a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac maine la ziua unei fete? Si-o face la un restaurant pe terasa. Ma gandisem sa ma imbrac cu o rochita si niste sandale, dar vad ca azi e urat afara (tuna si e un pic innourat) si nu stiu cum va fi maine. [sunt din Bacau] big grin

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Niste blugi skinny, balerini sau sandale, o poseta micuta in care sa tii telefonul sau un plic, si o camasa bagata in pantaloni, cu manecile ridicate si un lantisor micut la gat. Daca vrei neaparat rochita, ia-ti o fustita d-aia scurta cu talie inalta, baga-ti un maieu in ea si poti purta pe dedesubt un dres, iar deasupra maieului o gecuta de blugi, sau ceva micut, un bolero pentru maini. Onduleaza-ti parul, sau indreapta-l si pune-ti o floare/fundita in par, putin fond de ten, rimel, parfum si cred ca o sa fii perfecta! Pupici si petrecere frumoasa maine!happy

| georgiana999 a răspuns:

Mai intai verifica Buletinul Meteo. Daca e cald si frumos alege o fustita infoiata compusa din mai multe bucati de material suprapuse sau o fustita dreapta scurta din denim. Daca doresti o rochita sa fie ceva in culori care ies in evidenta sau de ce nu c niste ornamente florale. Daca e ceva mai frigut afara puneti niste blugi de efect pe tine ( de preferat mulati, in cazul in care sunt mai lungi de la genunchi in jos incretesteti blugii astfel vei avea un aer foarte lejer si interesant) o bluza sau un tricou plin de paiete sub diferite peisaje sau poate diste personaje de desene animate ori animale care au ochisori imensi( mi se par foarte dragute si na nu mergi la o petrecere in fiecare zi).Si bine inteles adidasii sa fie cat mai colorati cu limba ceva mai mare adac se poate ca sa mearga si cu rochita daca doresti neaparat rochita...iar poseta sa fie cu cordon lung sa o pui pe umar in orizontal ( nu conteaza culoarea). Sper ca ti-am fost de folos, eu asa m-as imbraca.

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Eu zic sa te inbraci cu niste pantaloni 3 sferturi, sandale, un tricou mai fain si pe desupra iti poti lua un bolero sau un hanorac.
succes!
fundita!

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Pai eu zic sa te anbraci an niste blugi faini si ceva o bluzita ca un fel de rochisoara asia mai faina si cu niste sandale negre cu pietre sau alba sti sa tise asorteze a da si sa ai o petrecere frumoasa papa

| BluePage a răspuns:

Vezi si cum e maine... doar nu-ti ia 10000 ore sa te imbraci, cand te trezesti sau cand te imbraci iesi pe geam si vezi daca e la fel ca azi (5 mai) laughing te imbraci cu blugi, sandale, tricou, daca e frumos dar nu cred, cum ai zis tu