| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac vineri la scoala?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Tinand cont ca vine weekwndul si poate dupa scoala o sa iesi cu colegii la un bowling sau biiard sau un suc, o plimbare, de preferat e sa te inbraci in blugi, un plovaras cu maneci scurte si o bluzita cu maneci lungi sau trei sferturi pe dedesubt mai subtirica si adidasi. De preferat e si o cravata deasupra plovarasului de culoarea curelei. Daca ai si un sacou masculin o sa arati beton.

17 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Conversi, jeans, si un tricou...winking

assiris
| assiris a răspuns:

Mare problema. Daca erau uniformele poate ca te gindeai mai mult de ce mergi la scoala si nu cum te imbraci. Vorba lui "cristideea": du-te goala :p

| stardeea a răspuns:

Du-te goala laughing

| nosmoke a răspuns:

Cu Haine... hehe, poti sa-ti iei niste jeans negri sau mai inchisi la culoare j un tricou comod ( alb sau ce culoare iti plc tie), j niste conversi sau niste sandale dragute... eop asa ma imb big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De preferat cu haine! Dar te poti imbraca si cu un elastic de par!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cu ce ai fost lunitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de fiecare data vinerea la scoala ma imbrac in blugi sau pantaloni sport de treining am sportul si de aia eu una imi iau sportul numai cand dau teste de alergare atat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei cu niste jeansi., tenesi orice culoare mai trazniti asa., un tricou care sa aiba un desen sau un mesaj fanny pe el si o bluza de trening mai stramta happy si o curea daca vrei daca nu... ramai asa love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pppoi nu stiutu.cred ca ar fi placut sa te imbraci lejer...intr-o pereche de jeansi, tenesi eventual o bluzita draguta si lunga cu un boleroo lejer si la moda cat mai sport sa zicem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imbraca-te in o pereche de blugi mulati cu niste cismulite si o bluza asortata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu niste jinsi si o bluza gri cu negru, sau mulate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii desteapta si fa cele mai misto combinatii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa ma imbrac l sc sa fiu cat mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vinerea poti sa te imbraci cum vrei! ca este ultima zi de scoala a saptamanii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti niste blugi in care te simti bine, conversi, un tricou lejer si un hanorac sau un sacou. baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, imbaca`te cu o maleta, o vestutsalove struck, niste blugi si, ugg sau cizmulitse :Xsithinking

| TranadfirulNoptii2000 a răspuns:

Pai...cu o camasutza draguta si lejera niste blugi stramtzi si inchisi la culoare o gentuta mai mare un lantisor o bratara sfanta si niste opincute.gata! ce-i asa de greu?