| MadutzaPuP a întrebat:

Cu ce sa ma spal pe cap ca sa scap de matreata?

Răspuns Câştigător
| miku0101 a răspuns:

Cu ulei de ricin si sampoane cu urzica. inainte sa te dai cu ori ce fel de sampon, freacati capul cu zeama de lamaie sau un ou crud, sau dupa ce te speli cu orice sampon clateste-ti capul cu otet. Foarte bune sunt si sampoanele din plante medicinale. SUCCES happyhappy

13 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Încearcă Head&Shoulders, Clear and co.

| faaalyoana a răspuns:

Clea
r

| faaalyoana a răspuns:

Samponul Clear, incearca-l! Sorry pentru rasp anterior

| faaalyoana a răspuns:

Samponul Clear este f bun, incerca-l! (sorry daca ai primit mai multe rasp, da nu stiu ce se intampla de nu mi se mai posteaza raspusurile :S:S:S

| Patty99 a răspuns:

Cu head&shoulders si cauta si un balsam tot head&shoulders anti.matreata eu asta folosesc si cand simti ca te mananca capu` date cu un pic de spirt si ai girj sa nu iti pui mana in cap murdara sau sa iti pui ceva cu microbi...sigur scapi de matreata in 1 luna maxim... Fundishaa?batting eyelashes

| JBStandsForMe a răspuns:

Sampoanele naturiste anti-matreata de la Plafar fac o treaba foarte buna. Ai grija sa alegi unu pentru tipul tau de par (gras, mixt, uscat etc)

| BrOnaJeu a răspuns:

Eu folosesc head&shoulders.am avut si eu matrata si asa s-a dus cu head&shoulders

| Rebbbeca a răspuns:

Du-te la plafar si cere un sapon anti-matreata de la MEDEA este 9 lei de la 2 spalari o sa vezi efectul happy

| DanielutzaJD a răspuns:

Clear winking

| DarkBlood32 a răspuns:

Cu căcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon antimatreata ichtiol gerovital plant e foarte bun.

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Eu iti recomand Syoss, zic sa il incerci, poate scapi de matreata.

| GumăOrbit a răspuns:

Buna! Sunt multe sampoane anti-matreata : clear,vichy, nivea, elseve.Du-te la o farmacie si spune-le sa iti recomande un sampon anti matreata.Si ai grija unele nu functioneaza. Sper ca te-am ajutat.:*