Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am matreata, cum pot sa scap de ea? cu ce sa ma mai spal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Iti recomand uleiul de masline, e foarte bun.
Daca nu, uite si alte remedii naturiste:
http://www.imedic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-matreata
Te pup!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe gama Gerovital Plant - șampon și preparat special împotriva mătreții.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Eu am scapat cu pantene 2 in 1 antimatreata

| Purgatoriu a răspuns:

Sampon de la Gerovital.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gerovital sau alt sampon de la plafar, clatire cu zeama de lamaie face minuni. Atentie stresul poate fi un factor, ok? succes.

| Northern a răspuns:

Head and Shoulders.Si eu am avut matreata dar de cand ma spal cu acest sampon nu am mai avut probleme, depinde si de persoana.

| Pufoseniiee a răspuns:

Sampon de la Gorovital. este super bun!

| EddyEnergyStar a răspuns:

Schimba-ti samponul, Succes!

| prettygirlXO a răspuns:

Buna, cu Head and Shoulders este foarte bun. happy

| Daniela0722 a răspuns:

Si eu am avut o astfel de problema si ma cumparat sampon, balsam si un tratament anti matreata, mergi la o farmacie si iti recomanda acolo si il poti folosi.La mine a avut rezultate pozitive.