| GulDan a întrebat:

Cu ce sa mam ai dau in cap sa-mi stea parul in afara de gel de par si fixativ?

11 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cu marmelada, cu ipsos, cu clei, cu muci etc

| mona a răspuns:

Cu spuma de par

| BiuL a răspuns:

Poti incerca cu ceara de par.

| suffarstar a răspuns:

Albush de ou, apa cu zaharlaughing

| RB26DETT a răspuns:

Apa cu zahar, cand se va intari vei vedea ce bine iti sta, vei fi atacat de albine si muste poate si viespi laughing)

| xBya a răspuns:

Exista zeci de masti, creme, tratamente naturiste ori ba pentru diferite tipuri de par. Hellaaau. Mai treci si pe raioanele cu produse naturiste. Lasa artificiile.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Spuma de par! fixeaza foarte bine!

| AleX199506 a răspuns:

Apa cu zahar, miere de albine, untura de vacahappy! laughing nu mai ai cu celaughing

| 1Inspiratia2a a răspuns:

Ești băiat?
Dacă da, dăi cu piaptănul și puțină apă iar după te usuci cu fenul, dacă tot nu stă cuminte laughing dă-i cu spumă!
Hai te pup, pa-pa!

| queenazalea a răspuns:

Cu spuma...

| razer007 a răspuns:

Crema modelatoare! e ff buna si nici nu ingrasa parul!