| Sherif77 a întrebat:

sunt baiat am parul lung. E foarte moale. De obicei dupa ce ma piaptan si ies afara nu trebuie decat putin sa bata vantul si tot mi-l strica. Stiti ceva fixativ sa stea cat de cat?

8 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Nu pricep d ce vrei sa ai parul lung.Semeni cu o fata, in cel mai rau caz cu un boschetar...Parul tuns scurt poate fi modelat in ulte forme, si e mai modern.Ai raman in 90'

| ZânaCinică a răspuns (pentru Daniel9988):

Vai mie, de ce ar trebui cineva sa ia sfaturi in domeniul stilului de la tine?! Ochelarii din aia si camasa desfacuta pana-n burta nu mai poarta decat cocalarii!

| Daniel9988 a răspuns (pentru ZânaCinică):

1.Nu e desfacuta pana la burta, e doar primul nasture.Era vara. Ochelarii aia sunt de soare, in cazul in care nu stii cum arata un cocalar autentic uita-te in oglinda.

| Daniel9988 a răspuns (pentru ZânaCinică):

Te rog sa iti masori cuvintele.Sau chiar esti dintr-o clasa sociala atat de joasa?!

| Sherif77 explică (pentru Daniel9988):

Nu am cerut parerea. Gusturile nu se discuta.

| Annamaria21 a răspuns:

Fixativul de la syoss de culoare albastru cu negru, il găsesti in magazinele mari gen cora, carrefour

| 17Ioana a răspuns:

Incearca fixativul Strong de la Kalos, este in jur de 25 lei, este intr-un tub albastru. Este cel mai puternic pe care-l stiu!

| CrezyyKiller a răspuns:

Yah...nu folosi gel sau fixativ, astea le folosesc unii disperati care folosesc de astea "untura de capra" sa stea parul tapan, cu fixativu asa si asa poti folosi spuma sau o crema de par
HDF Claymation
Baxter of California Clay Pomade
Carter Supply Company Elevate
HDF Scheme Cream
(dai pe google la imagini si vezi care te intereseaza)
da cel mai profitabil si costisitor este cea de la bluman
https://blumaan.com/