| cat18 a întrebat:

Cu ce sa te dai pe piele in afara d creme pentru protectie solara ca sa se prinda mai bine bronzu?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce te-ai expus la soare pentru o mai bună fixare a bronzului aplică loțiune/spray "After Sun„!
Pa, pa.

| LoveForShania a răspuns:

I`auzi`o si pe astarolling on the floor
Cu ulei de maslinelaughing

Exista o lotiune buna de la Nivea. O poti gasi in orice supermarket, sau de unde iti cumperi ala de protectie solara.
Se numeste,, After Sun''winking
Dupa soarelaughing
E si spray, da e mai micuta sticla se duce repede.

| Anna_1282 a răspuns:

Autobronzanthappy

| crisy_9816 a răspuns:

Ulei de masline

| Alexxys a răspuns:

Cosmetic Plant aduce doua produse inovatoare pe piata romaneasca: Emulsiile pentru accelerarea bronzarii. http://www.cosmeticplant.com/......~E0230.htm