| Ally a întrebat:

Cu ce se poate purta un papion rosu[pantaloni, papuci...toata tinuta] se poarta si in club? dar unul negru? descrieti tinuta cu toate cele daca nu va suparati.Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| Kissy123 a răspuns:

Serios? papion! ai nevoie de niste sfaturi si in nici un caz un papion rosu, ai innebunit?!
nu stiu daca tot vrei cv la gat poarta o cravata mai eleganta...mai sofisticata...sau un tricou ori o camasa date si u cu deodorant si parfum, barbierestete[asta in cazul de ai barbalaughing ]
pantaloni negri sau blugi
si pantofi

| mishuzuchan a răspuns:

Papionul rosu cu o camasa in carouri de preferat alba sau neagra si pantalonii negri si daca e papionul negru atunci o camasa simpla cu pantaloni rosii ^^

| Ally explică:

In cazul fetelor...thinking

| Dragos2001 a răspuns:

Eu cred ca papionul rosu merge bine cu un costum la 4 ace. cel negru la fel dar in cluburi iti sugerez sa porti costum la 4 ace cu papion negru. sper ca te-am ajutat. funda plz

| parFumat a răspuns:

Depinde si la ce club te duci, tinuta poate fi prea eleganta. Poti opta in schimb pentru unul casual.Gasesti mai multe modele pe http://www.papionart.ro

| andreimarti a răspuns:

Papion rosu-camasa alba vesta neagra pantaloni blugi papion negru- la fel pe invers