| UnBaiat439 a întrebat:

Am 2 intrebari:
1. In 1 iulie am banchetul de sfarsitul clasei a VIII-a. As vrea sa dau jos cam 5-10 kg. Cum as face asta cat mai rapid si cat mai sanatos?
2. Daca ati avea banchet cu ce v-ati imbraca? Eu m-am gandit la un sacou (negru, de acela cu "petice" in coate) camasa rosie in carouri +papion rosu si pantaloni negri ( nu de stofa dar nici de blugi ceva material care se poarta acum sigur stiti) si papuci de piele intoarsa negri. Ce spuneti? Merge asa? Sau altfel cum?

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

1. Încearcă să mănânci de toate, dar nu pe săturate.
2. Cred că papionul ar trebui de o altă culoare sau măcar în dungi.

| UnBaiat439 explică:

Ma sunt baiat... Numele contului e luat de pe un joc.

| BlackRockGirl a răspuns:

1. Du-te la sală, încearcă să nu mai mănânci de la fast-food.
2. Părerea mea este că ar trebui să-ți iei un papion negru, nu roșu.

| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Eu zic:
La prima intrebare mananca 20 de fructe pe zi, alearga o jmate de ora, si fa gimnastica si exercitii.
A 2 intrebare
Imbracate in sacou roz sau negru, papion roz pantofi rosii, pantaloni rosii
Dai funda?

| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Sau rochie roza sau alba
Bafta!

| radioactive00 a răspuns:

Dacă ești fată, ar trebui să porți rochie, chiar daca esti mai baietoasa. E o ocazie specială, pentru care e mereu frumos sa mergi la cumpărături după o rochie frumoasa care sa ti se potrivească