| AAlinaaa a întrebat:

Cu ce va epilati in zona intima? Daca cu ceara puteti sa-mi spuneti marca sau ceva? si in cazul cremei la fel? big grin

5 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Cu mana, tu?

| TheRealDaniel a răspuns:

Cu ceara te-ar durea foarte tare, nu iti recomand chiar delooc, crema depilatoare este ieftina si o gasesti si in supermaketuri.

| Piticoot18 a răspuns:

Benzile depilatoare pe unde pot si dupa crema depilatoare -ambele Farmec big grin

| Sym_Andreea_1991 a răspuns:

Crema depilatorie Rapida Farmec-dureaza 3 min. dar ai grja nu trebuie lasata sa actioneze mai mult de 3-4 minute si dupa ce o indepartezi sub dus sa nu dai cu prosopul, las sa se usuce de la sine apoi dai cu o lotiune dupa depilare, eu folosesc de la Cosmeticplant - o scădere a densităţii părului cu 48 % si e superbuna plus ca miroase frumos.
bafta

| AAlinaaa explică (pentru Sym_Andreea_1991):

Ceva de la nivea nu stii? big grin adica as vrea o marca buna laughing si despre epilarea cu ceara ce stii?