| Sophie26 a întrebat:

Cu ce va imbracati in prima zi de scoala/liceu?

Răspuns Câştigător
| ThePuffy a răspuns:

Blugi rupti, o bluza mai larguta si tenesi laughing.

15 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

ce aveti toti cu blugii rupti

| Ibrahimovic a răspuns:

Pantofi, blugi, camasa. Poate si un sacou in caz ca va fi frig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu ce am.

| ubox7007 a răspuns:

Pantofi Adidas, pantaloni de trening Adiadas, tricou alb cu dungi albastre orizontale si peste o haina de piele la care adaug si pachetul de tigari + o tigara in gura, aprinsa si o sticla de vodka si poate asa sa ne accesorizam o caciula d'aia cum purta tovarasul Lenin.

Glumesc imi iau papuci Adidas, normali, nu de sport, negru si niste blugi de culoare clasica a blugilor, dar sunt mai moderni, nu stiu cu ce difere de cei clasici, dar difere, poate pentru ca sunt potriviti pe picior si nu prea largi la gamba? in fine... si un tricou negru sau poate o camasa, care o gasesc, dar cred ca pe albastru, dar nu din aia clasica ca la costum, in fine nu ma stiu la faine...

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

In prima zi de scoala trebuie sa te imbraci in uniforma ca sa faci impresie buna de elev silitor dupa aia...nah...treaba ta

| Iyulia3712 a răspuns:

Fusta conica neagra, camasa alba de matase, sacoul de la uniforma si balerini nude.

| YesorNo a răspuns:

O fusta de uniforma, o bluza alba si un sacou+pantofi. Tu?

Răspuns utilizator avertizat
| 03Didy03C a răspuns:

Hmm. Prima zi de scoala nu e parada de moda, dragelor. Nu vorbeam cu tine, ci in general happy.
Dar sa revenim: Pantaloni\colanti (nu stiu ce sunt)negri cu talie inalta, o bluza gri mai larguta si niste botine\cizme (habar n-am ce sunt) negre.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Te duci la scoala, nu la distractie deci cu ce te-ai imbraca decat cu niste blugi (de preferat o culoare mai inchisa ca nu toate scolile, liceele tolereaza culoarea deschisa la pantaloni) sau fusta depinde de gusturi, o camasa, tenesi sau pantofi si gata, asta e tot. Ca suntem in Romania nu in America sa ne imbracam cum vrem la scoala/liceu.

| xereth a răspuns:

O fusta pana la genunchi mai 'flufi', o camasa din bumbac subtire si o pereche da pantofi negri cu talpa groasa si sosete dinalea super subtiri negre pana la genunchi.

| Inna2910 a răspuns:

Tenisi negrii, blugi negrii cu talie inalta, un tricou alb care cu ceva maro pe el ( care il voi baga in blugi) si un cardigan pana mai jos de talie de culoare maro

| Maryna2003 a răspuns:

Blugi putin rupţi (se vede decat partea aia alba fara gaura ) de culoare gri, cămaşă cu inimioare si pantofi cu inimioare.

| cftdufujkouff a răspuns:

Ma imbrac cool

| Calugarescu_Mihai_1990 a răspuns:

Niste tenisi negri/rosii, blugi rupti negri, un tricou negru cu un hanorac gri daca va fi frig si poate o sapca.