| Patyi a întrebat:

^.^ Voi in ce va imbracati in prima zi de scoala?

10 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Eu ma imbrac asa : blugi albastrii stramti, camasa albastra in carouri si tenesi, iar daca va fi frig imi voi lua si o jacheta. happy

| Lery a răspuns:

Eu mi-am zis sa iau pe mine niste blugi verzi cu un maiou negru mai elegant si tocuri negre.

| anonima13 a răspuns:

Tricou alb cu imprimeu+dantela la spate, esarfa alba cu floricele mari si colorate, skinny jeans bleumarin, tenesi albi, parul pe spate, inel floare, si daca este racoare ceva deasupra un sacou sau bolero:d

| ゼロの a răspuns:

Eu ma duc la costum, sacou visiniu, camasa alba cu maneci, pantaloni negrii si pantofi.
Nu stiu la ce scoala mergi tu, dar eu merg in clasa a 9-a.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hmm...thinking,Eu blugi cu turul jos, adidasi, hanorac negru, super dragut...cu trupa mea preferata.>big grin

| papusika34 a răspuns:

Pai o pereche de blugi, o camsa, si o chestia neagra care se pune pese camasa si niste sandale. Bine, daca esti la "clasamentul" primar, cel mai bine este uniforma scolara, dar daca esti la gimnaziu ca mine, ce ti-am scris mai sus e bine!winking

| DeniiSsa a răspuns:

Blugi negri, o camasa alba cu negru, un papion si o geaca de glugi

| davila a răspuns:

Blugi stramti geaca de blugi si giozdanul cu skibordul la mine
la ghiiozdan
adidasi nike totulnou nout

| biabb a răspuns:

Blugi cu cizme cu gaurele lungi (blugii sunt turcuaz, iar cizmele negre) si un tricou negru cu un lantisor lung