| 4Life a întrebat:

Cu crema de epilat te poti epila si subrat?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oriunde. Singura problema e ca ustura. Iti recomand un epilator sau aparat de tuns. E mai usor si mai putin dureros

3 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Crema de la avon pentru piele sensibilawinking

| aia a răspuns:

Da dar ai grija ca este o zona sensibila la sub brat si in zona pubiana(in caz de vrei sa te epilezi si acl) si nu lasa la sub brat crema cat scrie pe cutie daca pe cutie scrie sa o lasi 5 min tu o lasi3 nu cumva sa te iriti sau mai stiu eu...dar daca vrei te poti duce sa cauti o crema speciala pentru zone sensibile ca mi se pare ca exista...

| EMYnescu a răspuns:

Nu