| karrry9999 a întrebat:

Salut voi cu ce va epilati? Eu m-am epilat cu benzi si cu crema iar la subrat cu aparatul

6 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Cu aparatul la subrat, si cu lama pe picioare, uneori si cu aparatul pe picioare

| mgtow a răspuns:

Ma epilez sub brat cu o masina electrica nu de par ci de aia care folosesc femeile de ras parul de pe picioare.

| MissBeer a răspuns:

Cu lama peste totlaughing pentru ca nu am probleme de genul punctelor acelea negre(firele de par) in momentul in care e foarte scurt...big grin Nici daca nu ma epilez o luna-2 nu se vede...

| karrry9999 explică:

Si pe maini?

| chelie91ptm a răspuns:

Cu cremele e cel mai bine.

| Mihaela_3187 a răspuns:

Eu cred ca Veet e cel mai bun chiar daca doare creste mai greu.