| missClumsy a întrebat:

Cu machiaj sau fara?

11 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Fară.

| janeD0oe a răspuns:

Cu.dar sa stii cum in functie de unde te duci daca nu stii mai bine fara

| benny a răspuns:

Sau

| XatomisX a răspuns:

Eu ma indragostes mai repede de o fata nemachiata deoarece ii vad trasaturile structura fetei si nu pare o pitipoanca eu zic ca femeile sunt mai frumoase nemacheata asa cum le-a lasat Dumnezeu

| MrAngelus a răspuns:

Fara, deoarece faci cosuri

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Depinde ce ocazie. In cazul meu, fara. Daca iesi undeva, te poti machia, dar dace stai acasa; eu nu vad rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu machiaj dar nu foarte strident.

| luluta a răspuns:

Fara in cazul meu!

| Lala356 a răspuns:

Fara

| savacornel0612 a răspuns:

Originalul este mai apreciat.

| missme23 a răspuns:

Depindehee hee
eu recomand machiajul sincera sa fiu, daca e adecvat ocaziei, momentului... machiajul nu favorizeaza aparitia cosurilor decat daca e folosit in exces si nu este curatat la sfarsitul zilei in rest e sigur, nu patesti nimic ba mai mult, in zilele de iarna protejeaza fata de frig, in zilele de vara machiajul cu factor de protectie protejeaza impotriva razelor nocive. lumea i in majoritate pro naturaletii dar poti fi naturala si cu putin makeup. folosesti machiajul nu pentru a fi mai frumoasa ci pentru a contura trasaturile frumoase pe care deja le ai. intr-adevar unele fete exagereaza si de aici apare mitul cum ca machiajul strica tenul. e si normal daca dumnealor stau cu fondul de ten zi si noapte, cu genele imbaxite de rimel si asa mai departe.

Întrebări similare