| Crs a răspuns:

Da imi place foarte mult de ea. Are un par foarte frumos si are avantajul de a fi inalta, lucru ce imi place mult love struck

| MissD a răspuns:

Si mie:X imi place ca e inalta (1.78) ca si mine. ma rog. eu am 1.75 si cu toate astea poarte si tocuri. mi se pare foarte sexy.si imi place cum e in GG detasata asa. relaxata nu stiu are un fel de-a fi care-mi place...

| loricel a răspuns:

Si mie imi place. o stiu din serialul Gossip Girl, dragut personajul
Serenei

| deea_1980 a răspuns:

Daa, imi place e frumoasa si joaca super in Gossip Girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie:X imi place ca e inalta (1. 78) ca si mine. ma rog. eu am 1. 75 si cu toate astea poarte si tocuri. mi se pare foarte sexy.si imi place cum e in GG detasata asa. relaxata nu stiu are un fel de-a fi care-mi place...