| Livia99Cossy a întrebat:

Culoarea naturala a parului meu este un saten inchis. L-am vopsit de cateva ori, ultima nuanta fiind mov (pruna). Dupa ce mi s-a mai dus din culoare, acum mi-a ramas un saten inchis cu reflexii mov-roscat. Daca ma voi decolora, ce culoare credeti ca va capata parul meu?

Răspuns Câştigător
| micana a răspuns:

E posibil sa iasa ceva gen roz, dar depinde cat de tare il decolorezi. poate sa iti iasa alb alb, dar te sfatuiesc sa ai grija cand il decolorezi sau sa mergi la un salon. Desi nu e tocmai indicat pentru ca atunci cand il decolorezi ti-l arzi ca naiba.