| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Culoarea parului meu e saten foarte deschis, aproape de blond, daca folosesc un sampon nuantator putin mai deschis decat culoarea asta va iesi?

3 răspunsuri:
| Ralucca a răspuns:

Hey happy... nu nu iti va iesi.iti va iesi doar cu o culoare mai inchisa decat parul tauwinking Nuantzatorul nu are aceeasi putere ca vopseauawinking

| RamiFlore a răspuns:

Daca folosesti unul "putin mai deschis"(asa cum te-ai exprimat tu) probabil ca da.
Nu am folosit niciodata sampon nuantator.decat...nuantator/vopsea/spray.
Eu zic ca ti-ar iesi. CEVA :d
Mai asteapta pareri.