| Cσσкiє a întrebat:

Cum ai putea sa-ti maresti buzele fara operatii estetice?hee hee

14 răspunsuri:
| Cσσкiє explică:

Dar de unde, de la farmacie? big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Te poti ruja peste conturul buzelor, dar ai grija sa nu exagerezi. si peste ruj sa dai cu un luciu de buze stralucitor.

| miauu a răspuns:

De la avon
magazine de cosmetica

| hax0r a răspuns:

Injectie cu colagen. Duuh. pentru restul: intrebarea e "cum sa ti le maresti" nu cum sa le "smacuiesti"

| Andromedda a răspuns:

Ardei iute?hee hee

| tim a răspuns:

Da la ce-ti trebuie buze mai mari?!

| BiaJ a răspuns:

Poi cumpara-ti un balsam sau un luciu de buze cu volum.hee hee eu asa fac.big grin

| BiaJ a răspuns:

Gasesti si la farmacie si in cataloagele"avon" sau "oriflame" eu de exemplu am un luciu de buze de la avon, care arata exact asa...http://www.1cosmeticenaturale.ro/product.php?id_product=155 :) sper ca te-am ajutat

| emanuelf a răspuns:

Spune-i unui prieten sa-ti dea un pumn in gura si se rezolva. Glumesc. Rujeaza-te strident si vor parea mai mari.

| airflower a răspuns:

Poti sa ti le lovesti! Buze mari garantat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balsam sau luciu de buze cu volum, o sa apara cel de la niveawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supara pe cineva, ca te aranjaza moca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste rujuri si luciuri de buze pentru volumhappyincearca sa folosesti culori tari si cu sclipici asa buzele vor parea mai mari:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ardei iute :p