| xFaith a întrebat:

Cum as putea deveni o scene oficial? ex : brokelle bones/ vedeo kid / katye babyface?
daw fuunda

Răspuns Câştigător
| NANBia a răspuns:

Pai depinde de cat de departe vrei sa mergi :>:> Poti sa-ti faci parul roz si bretonul pe o parte mai lung si brunet :> Haine nergre, roz sau albastre :] Tenesi negrii/roz :] Bluuuugi :> Pearcing`uri :> Si nu stiu... Intra aici si mai fura si tu din stile`uri/look`uri :>:> http://www.scenequeens.com/

2 răspunsuri:
| NANBia a răspuns:

Am uitat sa zic laughing Banderola colorata/neagra si machiaj strident [adica la modul rimel, la ochi gri deschis, nu sa te transformi de la scene la vampa laughing] Sooo... Succes! smugsmug

| MetalDoll a răspuns:

Pai nu stiu de ce nu vrei sa fii o fata normala, da in fn si eu sunt rockerita :)) pai sa fi scena dopta parul inchis la culoare,breton in ochi putin pe o parte,un ciuf in varful capului,parul dat cu gel si fixativ din abundenta,haine negre,tricou cu maneca lunga si peste tricou cu maneca scurta putin lalai,blugi cu lanturi atarnate cu turul lasat si mulati pe picior p,tenisi (in general tot negri sau roz) unghii negre,curea la pantaloni cu tinte, bratari cat mai multe la maini din piele cu tinte, ochii conturati puternic cu negru :))

http://www.youtube.com/watch?v=jpXkDf_KqiU