| xFaith a întrebat:

Eu sunt scene. Ce ar trebui sa fac ca sa devin oficial? de exemplu: Katye babyface sau Brokelle Bones, Bunny Bacteria etc... ele cum au devenit cunoscute? Cum as putea fii si eu cunoscuta?

2 răspunsuri:
| xFaith explică:

Bianka daca ai fii fost atenta la aceea intrebare ai fii obs. ca manelele alea trebuie aduse la ziua prietenei melewinking da in fne oh go on

| Lexy_8521 a răspuns:

Acum cateva secunde ne intrebai daca stim manele vechi, si acum esti si tu scene, din cultura mea generala(asa putina cat mai am ) stiam ca cei scene, scene kids mai ecaxt asculta orice in afara de manele. De aici tragi si tu concluzia daca esti sau nu un fake sau cat de pitipoanca esti. [Nu vreau fundita tongue]