| lilboutique a întrebat:

Cum as putea sa accesorizez o rochita neagra cu o curea albastra in talie?

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Cu nişte pantofi cu toc înalt, albaştrii(să fie culoarea curelei)şi un plic albastru în mană sau o gentuţă.Şi bijuterii negre.

| HolyPotato a răspuns:

Eu iti recoman o bratara masiva de culoare albestra si o pereche de cercei (tot albastrii) dar de mici dimensiuni.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru HolyPotato):

Albestră, hai că ai zis o.

| HolyPotato a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing da, ai dreptate

| ForbiddenDreams a răspuns:

Cu o bentita, cercei,bentita/coronita, o floare )(gen agrafa)bratara, lant sau pantofi albastriihappy

| yuyubarbie19 a răspuns:

O pereche de tocuri cu planforma si cu toc inalt de culoare bleu si o pereche de "bumbisori" (cercei mici) de culoare mai neutra

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru yuyubarbie19):

Alta, planformă, fetelor sînte-ți bune de cronica cîrcotașilor, cum zicea Huidu, mulțumim pentru bîlbe și chifteluțe televizate, ca să m ai mănînce și gura noastră o pîine.