| geanina3 a întrebat:

Cum as putea sa imi micsorez soldurile sa le fac minuscule si sa imi miscorez posteriorul ca sa zic asa... funda! + vot :*. la 14 ani (aproape :p, 56 kg, 1, 65m)

5 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Fataaaaaaa! Tu ai innebunit? Tu habar n-ai ce bine arati! Cum sa-ti micsorezi soldurile, sa ti le faci minuscule, si fundul la fel? Asa o sa fii mai slaba decat un schelet! Tu stai acolo linistita pe fundul tau si lasa experimentele si incearca sa te mentii asa! Nu sa slabesti, ci sa nu te ingrasi! Auzi, Doamne, sa-si faca soldurile minuscule,,, ideile astea maine-poimaine ne aduc obligatorii operatiile estetice... Tu arati foarte bine! Nici sa nu te gandesti sa slabesti, ca nu te las eu! tongue Bine? big grin

| trifescugabriela a răspuns:

Sincer nu e o idee buna sa le miscorezi! Mai bine arati asa decat sa fie deformate!

| ReiVaN a răspuns:

De ce sa vrei sa nu ai cur?laughing)))
vrei sa mori virgina?smug

| Ina_7071 a răspuns:

Fa sport.Recomand P90x.Gasesti dvd-urile pe net

| geanina3 explică:

Da va multumesc. am facut foamete 2 zile cu fructe legume si apa si am slabit 3 kg cu pilateswinking