| MisDia a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la banchet? imi puteti da niste siteuri cu rochi?

dau funda!
urgent

Răspuns Câştigător
| Clau987 a răspuns:

Pai,daca zici ca ai 11 ani, nu ceva iesit din comun, mai ales acum se poarta ceva simplu si elegant, in special carourile. linii si bulinutele.

ceva de genu.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

10 răspunsuri:
| MisDia explică:

Am 11 ani

| ParadiseCaroline a răspuns:

Da mai multe detalii (culoarea parului si a ochilor si inaltimea)hee hee

| MisDia explică (pentru ParadiseCaroline):

sunt blonda dar nu foarte deschis am ochii caprui si sunt inalta pentru varsta mea!
si am 11 ani!

| ILŞMM a răspuns:

Dacă vorbești de acel banchet de clasa a 4 -a, nu necesită cumpărarea unei rochii. Poți purta ceva lejer, dar drăguț.

| DiduțzsaLàh a răspuns:

Rochiile sunt pe marimihappy.