| JsBeibDOLL a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac avataru pe IMVU sa arate mai bine? Am vazut la unele avatare ca luau diferite pozitii fara ca useru sa faca nimic. De unde pot cumpara acea "vraja"?

4 răspunsuri:
| DarkOne a răspuns:

Cand ma jucam IMVU stiam ca skriam la shop Animes, sau nu mai stiu ce!?!

| Excitroli a răspuns:

Acea vraja se numeste avatar. Scrie la shop in bara avatars si apar acolo tot ce vrei si nu vrei deci bafta. Funda?

| Activel a răspuns:

Pentru avatar[pozitiile automate] scrii la shop search avatar si depinde de care vrei ex: huge,tall, short sau cute, sexy...ce vrei tu
Dar pe site-ul lor le gasesti mai repede. Adica nu in joc
funda?