| Bojthe a întrebat:

Cum as putea sa-mi personalizez unele haine?
funda

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Uita-te pe Disney Channel la Get the look (Schimba-ti stilul) si vezi acolo.
Dar poti asa:
Pe haine poti lipi stelute, fluturasi si mai stiu eu ce vrei tu sa lipesti cu lipici special de material. Pune sarma de la palari la o rochie si o vei avea pompoasa. Pune o pana sau altceva unei palari.Ia o curea simpla si un perforator, dar si vreo 30 de stinturi, faci gauri si bagi stinturile si le inchizi la capete. Leaga camasa in jurul taliei si vei fi ca in Camp Rock 2. Ia o bereta si niste banuti sau fluturasi, si coase-i.Sau poti lua un fular mai gros (lana) si sa il legi la capete, si Ca-Cing, ai obtinut o gluga.
P.S.-Trebuie sa iti folosesti imaginatia si vei descoperi mai multe feluri de ati personaliza hainele. Funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat