| Renea_Andreea_1998 a întrebat:

Cum as putea sa-mi schimb stilul? As vrea gotic oare ma avantajeaza deoarece sunt o persoana mai plinuta. Nu stiu ce sa port si ce nu.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| vyyyk a răspuns:

Stilul gotic nu cred ca te-ar avantaja, in schimb cred ca te-ar avantaja un par drept vopsit o culoare cu ceva reflexi faine, incerca o tinuta mai feminina, ceva fustite in forma de clopot cu ceva tocuri dragute si comode, un machiaji natural si o manichiura simpla sigur ai arata bestial love struck incearca si poate chiar o sa-ti placa... Orce ai decide bafta happy

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Lasa stiluwinking si incearca sa mai slabesti.

| catutulinu a răspuns:

Stilul gotic e fain dar nu la toata lumea se potriveste. Daca esti o persoana amuzanta si sociabila nu cred ca ti-ar sta bine. Dar daca esti mai timida da. Si eu zic sa te integrezi intr-un gotic ca sa nu fii singura si lumea sa te arate cu degetul. Funda?