| SilentRain a întrebat:

Cum as putea sa scap de bronzul neuniform într-un timp scurt?
Urmează să port o rochie iar cum eu am purtat doar tricouri, am rămas cu bronz de tractorist și se vede destul de urăt iar asta ar ruina efortul meu de-a arata decent laughing
Deci ce idei aveți?big grin

Răspuns Apreciat de Editori
| Freya1 a răspuns:

La plaja si solar poti sa mergi,dar nu e chiar rapid.
În schimb poti incerca până una alta autobronzant, doar ca dupa nu prea te mai bonzezi de la soare, plus ca te poti face portocalie daca nu iei unul bun, sau nu stii cum sa te faci (am pățit intr-o vara, parca aveam icter, a trebuit să fac baie intr-o cada cu apa calda si bicarbonat sa scap).

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Autobronzant, spray la salon..morcovi happy

| Dismally a răspuns:

Te duci la plaja si vei scapa de urmele tricoului happy

| Cheo0S a răspuns:

Pai alai bronz calumea cu tâte albe, ptizda alba whoah si neagra in rest.
Trebuie sa fie unpic de contrast sa arati bine. Uuh

Nu ca toate pipitzele ce merg la cuoafooor, la soolarr si fac topppplessss cu chiiiiilotei tttangaaaa, uuuuu panaramele drecu de zapacite ce sunt.