| diana_6879 a întrebat:

Cum as putea sa scap de toate imperfectiunile prin remedii naturiste si pe care le-ati incercat voi si au dat rezultate ff bune sau bune imperfectiunile sunt : cosuri mici dar nu sunt ca cosurile mari ci sunt ramase de la celelalte cosuri si petele rosii tot ramase de la cosuri si pistrui. dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns si vot pentru raspunsul pe jumatate bun ...va rog sa ma ajutati :X:X:X:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5910 a răspuns:

Pai masca de argila este foarte buna in combinati cu lapte daca ai tenul uscat, apa daca ii normal, zeama de lamaie pentru petele rosii si daca ai exces de sebum. Poti adauga si miere.