| daiana_4913 a întrebat:

Cum as putea sorta niste colanti tip jeansi de culoare gri si cizme am o pereche de culoare negru si alta de culoare maro cu ce m-as putea asorta daca as purta colanti cu cizme maro dar cu cizme negre plizz help dau funda mare

3 răspunsuri:
| Bulinăăă a răspuns:

Depinde de bluza sau geaca sau dacaai un accesoriu maro maro sa fie daca negru negru sa fie >big grin

| mirelush_6159 a răspuns:

Pai daca iti iei colantii cu cu cizmele maro, iti poti lua o bluza tot maro si cu un sal tot maro infasurat in jurul gatului.ar fi super tare`happy
funda?

| crooxel a răspuns:

Sa nu porti un top pal deoarece vei parea "stearsa"
pentru cizme negre:
-top rosu
-top albastru
-top roz
-top verde
-ai putea sa porti accesoriu negru(curea, medalion, bratari)
pentru cizme maro:
-top rosu
-top portocaliu
-top albastru
-accesorii negre, poate si albe merg(nu incerca maro ca arata naspa)(ti-as recomanda ceva mai finutz de argint)
ok...cam atat sper ca te-am ajutat
fundoi?big grinsmug