| Catalina_8352 a întrebat:

Cum asi putea sa ma bronzez mai repede?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Foloseste un spray autobronzant, alterneaza solarul cu bronzatul la soare, stropeste-te cu apa in timp ce stai la soare.Bafta!

11 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Da`te cu ulei de masline inainte sa te expui la soare, in acest fel te bronzezi mai repede.Eu asa am auzit.

| Liviu a răspuns:

Du-te la bunici
Iti da ei bronzeala in vacanta acum...
Ii ajuti la vie...
Poate la adunat porumbulaughing
Eventual la sapatlaughing
Iti iese bronzu prin sange'laughing

| aangelia a răspuns:

Cu lotiune. de bronzat logic
sau te dai cu bere tongue

| Doddel a răspuns:

Nu incerca sa te bronzezi mai repede, este gresit. incearca sa te bronzezi intr-un mod normal, nu exagera

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

La solar big grin

| Roxss a răspuns:

Pai.mergi la plaja/piscina.Si foloseste ceva ca sa te bronzezi mai repede, dar si cu protectie.
Sau poti folosi autobronzantele, dar trebuie sa stii cum sa le folosesti sa nu lasi pete mai inchise ...sa ai grija sa fie totul uniform. O zi buna!

| Marcela a răspuns:

Pai. date cu bere...sau cu ulei de masline (:

| perro12 a răspuns:

Poti incerca cremele autobronzante

citeste aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1100

HF

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am putea sa ne petrecem cat mai mult pimp pe litoralul romanec!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La solar

| Sh3 a răspuns:

Cu autobronzant.Eu folosesc cel de la Garnier si e destul de bun.:X